Back to Top

Oddíl Vlčci

Kronika Jihlava

 

Zdobení stromečku 19.12.2020

Od 1. schůzky už je to nějaký ten pátek, ale situace kolem covid byla bohužel horší, než jsme doufali a proto musím využít každé příležitosti něco podniknout. Jelikož se blíží vánoce, vyrážíme krmit zvířátka. Sraz je u Vlčácké klubovny ve 13:00 hod. Účast je téměř 100%, chybí akorát Jiřík.

Takže ve složení Amálka, Verunka, Viky, Ellinka, Vojta, Max a Anička vyrážíme na autobus, kterým se přesouváme do A. Dola, pak kousek pěšky a už jsem v lese. Vybrat ten nejhezčí stromeček chvíli trvá, ale nakonec se povede a my už zdobíme. Mrkev, jablíčka, kaštany, žaludy, kukuřice, prostě úplná hostina. Pak rychle něco do bříšek nám a protože máme ještě spoustu času, tak hurá na hry.

Vlastně ne, nejdřív dárky, co máme pro děti my J Každé dítě dostalo od Petra a Jíři deníček s vlastním jménem a přiděleným zvířátkem. A nejen dítě, deníček dostala i Jířa a Pepíno. A teď už na ty hry. Čas utekl jak voda a přiblížila se nám hodina našeho návratu, takže zase šup na autobus a už předáváme spokojené děti jejich rodičům. Snad se zase brzy uvidíme.

 

1. Schůzka 8.10.2020

Dnes proběhla 1. Schůzka Vlčkovské odnože, která bude působit v Jihlavě a Brtnici.

Schůzka se uskutečnila v Brtnici u Jiřky doma. Krom stávajících a ostřílených členů, kteří s námi byli už i na táboře Verunky, Vojtíka, Viky, Ellinky a Aničky, se k nám nově přidává Maxík, Jirka a Amálka.

Po prvotní seznamovačce, proběhlo zjišťování, jak jsme na tom s vědomostmi o zvířátkách. Ukázalo se, že Jirka bude velmi cenou posilou našeho týmu.

Po „práci“ musí být i zábava a jak jinak než formou her a soutěží.

Všem se schůzka líbila a už se těšíme na další.